Relacje

Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Tarnowskich Górach współorganizowany przez Okręg Śląski ZOR RP

8 listopada 2018 r., w Tarnogórskim Centrum Kultury, odbył się XI Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej zorganizowany przez Centrum Edukacji Ekonomiczno Handlowej im. Karola Goduli i Okręg Śląski Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, z jego prezesem mjr. rez. Krzysztofem Tomaszewskim.

V edycja konkursu „Wojna obronna Polski 1939. Katyń 1940”  w Szkole Podstawowej w Wykrocie

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Brata Zenona Żebrowskiego w Wykrocie k. Myszyńca odbyła się V edycja konkursu „Wojna obronna Polski 1939. Katyń 1940” zorganizowana przez szkołę i Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej. Wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpiło 26 kwietnia 2018 r. podczas uroczystości 78 rocznicy zbrodni Katyńskiej.

ZOR RP patronem IV Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim  w Tarnowie

Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej był jednym z patronów i fundatorów nagród dla laureatów IV Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno -Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie. Gala finałowa konkursu, podczas której wręczono nagrody laureatom, odbyła się 23 marca 2018 r.

Gala wręczenia nagród w CBW - konkurs o Marszałku Piłsudskim

26 maja 2017 r. w Centralnej Bibliotece Wojskowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie miała miejsce gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie dla dzieci i młodzieży szkolnej „Marszałek Józef Piłsudski – twórca odzyskanej niepodległości, w 150 rocznicę urodzin” zorganizowanym przez Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej.