Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Spotkanie z Prezydentem RP w Chełmie

4 czerwca 2020 r. w Chełmie przedstawiciel Okręgu Lubelskiego Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Piłsudczyków Oddział Lublin wziął udział w spotkaniu z Prezydentem RP.

W drugim dniu wizyty na Lubelszczyźnie Prezydent Andrzeja Dudy potkał się z mieszkańcami Chełma. Zapowiedział, że w tym mieście siedzibę będzie miała spółka: kolej szerokotorowa, powstanie także nowy dworzec kolejowy. Prezydent podkreślił, że przez ostatnie pięć lat w Polsce zmieniło się wiele. Zaczynając od kluczowych inwestycji takich jak przekop Mierzei Wiślanej i Centralny Port Komunikacyjny, na programach społecznych kończąc. Prezydent podkreślił, że Polska dobrze radzi sobie z pandemią, a kluczem jest dobre współdziałanie w tej kwestii władz centralnych. Zapewnił także mieszkańców Chełma i Lubelszczyzny o realizowaniu właśnie tu dużych inwestycji.

Prezydent złożył wieniec pod pomnikiem św. Jana Pawła II i odwiedził też chełmski Kościół Chrześcijan Baptystów.

W spotkaniu z Prezydentem Dudą wzięli udział członkowie Lubelskiego Społecznego Wojewódzkiego Komitetu Poparcia Kandydata na Prezydenta Andrzeja Dudy.

Związek Piłsudczyków Oddział Lublin i Związek Oficerów Rezerwy RP Okręg Lublin reprezentował na tym spotkaniu Tomasz Dyzma.

Tomasz Dyzma

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.zorrp.org/images/galeria/1425