Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Okręg Łódzki ZOR RP zorganizował strzelanie dla uczniów I LO w Łodzi

25 maja 2022 r., na strzelnicy Klubu Strzelectwa Sportowego i Kolekcjonerów Broni Palnej w Łodzi, Okręg Łódzki Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, po raz kolejny zorganizował naukę strzelania dla młodzieży w ramach zajęć kształtujących postawy proobronne.

Tym razem uczestnikami zajęć byli uczniowie prestiżowego I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Łodzi wraz z kadrą kierowniczą w osobach dyrektora i wicedyrektora Liceum. Zajęcia zorganizował i prowadził kpt. w st. spocz. Janusz Rzepecki.

Młodzież miała okazję zapoznać się z budową i zasadami działania karabinka małokalibrowego (5,6 mm), nauczyć się posługiwania tą bronią, jak również poznać przepisy obowiązujące na strzelnicach. Zaznaczyć należy, iż kilkoro uczniów uzyskało bardzo dobre wyniki w strzelaniu z karabinka małokalibrowego (5,6 mm).

ZK

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04