Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Udział członków Koła ZOR RP w Stalowej Woli w wojewódzkich zawodach strzeleckich w Tarnobrzegu

1 października 12023 r., członkowie Koła Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej w Stalowej Woli, wzięli udział w wojewódzkich zawodach strzeleckich, zorganizowanych przez klub Strzelecki LOK ”Grom” w Tarnobrzegu.

W zawodach uczestniczyli Mariusz Świeca i Krzysztof Pąk wraz z Marzeną Staniek (instruktor strzelectwa PZSS).

Na strzelnicy stawiły się także inne koła lub kluby związane z proobronnością, zawodnicy PZSS.

Celem zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego wśród członków KŻR LOK „GROM” w Tarnobrzegu; podnoszenie poziomu umiejętności strzeleckich; wyłonienie indywidualnych mistrzów w strzelaniach powszechnych; potwierdzanie startów do przedłużenia ważności licencji zawodniczych we współzawodnictwie sportowym na kolejny rok.

Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach indywidualnych: pistolet CZ Scorpion 9x19, karabin kbks lr22 oraz w konkurencji strzelba BOCK.

Nad bezpieczeństwem i regulaminem zawodów czuwał sędzia PZSS Marek Makuch.   Korzystając z obecności wielu zawodników można było podzielić się swymi doświadczeniami i wymienić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami odnośnie szkolenia i sposobu bezpiecznego posługiwania się bronią palną, bo w naszej służbie wyszkolenie, wiedza i sprzęt to rzeczy niezwykle istotne.

Po zawodach odbyło się wręczenie zawodnikom nagród; pucharów, pamiątkowych dyplomów, medali a także odznaczeń. Dziękujemy Klubowi za zaproszenie i możliwość sprawdzenia swych umiejętności i za miły klimat naszych środowisk a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.

Mariusz Świeca, Krzysztof Pąk

 

  • 01
  • 02
  • 04