Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Z wizytą u młodych rodziców

W ostatnich tygodniach 2016 r. Agnieszka i Zbigniew Kiełb, członkowie Okręgu Lubelskiego Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, nie mogli czynnie uczestniczyć w przedsięwzięciach ZOR RP czy też być obecni na Związkowym spotkaniu opłatkowym. Wszytko za sprawą narodzin ich syna, który przyszedł na świat 26 listopada 2016 r.

Krzyś Stanisław, bo takie ma imiona, czuje się świetnie, o czym mogłem się przekonać podczas noworocznej wizyty 1 stycznia 2017 r. u państwa Kiełbów. Było to miłe i jakże zaskakujące dla młodych rodziców spotkanie podczas którego jako prezes Zarządu Okręgu Lubelskiego i jako członek Zarządu Głównego ZOR RP złożyłem im w imieniu naszej organizacji najlepsze życzenia z okazji narodzin syna i nowego roku. Krzyś Staś był też miło nastawiony i przywitał mnie z uśmiechem, będzie to towarzyski mężczyzna i mam nadzieję, że pójdzie w ślady taty, nie tylko wstępując do naszej organizacji, ale przede wszystkim podzieli jego pasję i działalność społeczną na rzecz naszej Ojczyzny. Rodzice dziękując za przemiłą wizytę przesyłają za moim pośrednictwem najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich osób należących do ZOR RP.

Tekst i foto: L. Marczak

  • 01
  • 02
  • 03