Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Z wizytą u senator Anny M. Anders

14 marca 2016 r. przedstawiciele Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej płk rez. Alfred Kabata  - prezes Zarządu Głównego i Marcin Łada – wiceprezes spotkali się z minister Anną Maria Anders i w imieniu organizacji złożyli jej gratulacje z okazji wyboru na funkcję senatora RP w wyborach uzupełniających na Podlasiu.

Do gratulacji dołączyli bukiet kwiatów i okolicznościowy ryngraf.

Należy podkreślić, że Pani minister i jednocześnie senator Anna Maria Anders jest matką chrzestną sztandaru Zarządu Głównego Związku Oficerów Rezerwy RP i członkiem honorowym organizacji.

Podczas spotkania poinformowano Panią minister o zrealizowanych i planowanych do realizacji przedsięwzięciach w 2016 r. Pani minister Anna Maria Anders wyraziła uznanie dla podejmowanych przez Związek działań na niwie patriotycznej.

Podczas spotkania zaproszono Panią minister na uroczystości Katyńskie, które odbędą się w kwietniu 2016 r. w Nowym Dworze Mazowieckim.

(k)

Foto: Marcin Łada

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04