Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Członkowie Koła ZOR RP w Częstochowie na obchodach 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września 2020 r.,w Częstochowie, pod pomnikiem „Poległym w Obronie Ojczyzny”, odbyły się uroczystości związane z 81. rocznicą wybuchu II wojny światowej. W uroczystościach Koło Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej w Częstochowie reprezentowali Rafał Kluba i Dariusza Sil.

Tegoroczne uroczystości rocznicowe odbyły się na placu Pamięci Narodowej oraz na mogiłach poległych żołnierzy na cmentarzu w Częstochowie Z uwagi na trwającą pandemię miały charakter symboliczny.

Członkowie Koła ZOR RP z Częstochowy wspólnie z Prezydentem Miasta Częstochowy Krzysztofem Matyjaszczykiem, senatorem Wojciechem Koniecznym i z wiceprzewodniczącym Rady Miasta Łukaszem Kotem złożyli wiązanki pod Pomnikiem Poległych w Obronie Ojczyzny.

W uroczystościach wzięli udział także przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień wCzęstochowie i Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca.

Artur Wojciechowski

Foto: UM Częstochowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04