Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Udział Koła ZOR RP Stalowa Wola w zawodach strzeleckich z okazji Święta Niepodległości

13 listopada 2021 r., członkowie koła Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej w Stalowej na zaproszenie Klubu Strzeleckiego LOK "Grom" w Tarnobrzegu wzięli udział w otwartych zawodach strzeleckich zorganizowanych z okazji Święta Niepodległości.

Koło ZOR RP w Stalowej Woli reprezentowali: Mariusz Świeca i Krzysztof Pąk. Wraz z nimi w zawodach uczestniczyli członkowie Polowej Drużyny „Sokoła” w Stalowej Woli.

Na strzelnicy stawiły się także inne koła lub kluby związane z proobronnością, kolekcjonerzy, zawodnicy PZSS.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach indywidualnych: pistolet GLOCK, karabin kbkAK oraz w konkurencji drużynowej „pojedynek strzelecki”. Ze względu na otwarty i świąteczny charakter zawodów przy każdym strzelającym był instruktor, który czuwał nad bezpieczeństwem. Dla oczekujących na swoją kolejkę strzelania można było skorzystać z pokazu broni z najnowszej kolekcji karabinków AR15 z Fabryki Broni J&C Armament ze Skarżyska-Kamiennej.

Korzystając z możliwości można było podzielić się swymi doświadczeniami i wymienić się opiniami i spostrzeżeniami odnośnie szkolenia i sposobu przekazywania wiedzy młodemu pokoleniu Polaków. W naszej służbie, wyszkolenie, wiedza i sprzęt to rzeczy niezwykle istotne.

Po zawodach odbyło się wręczenie zawodnikom nagród; pucharów, pamiątkowych dyplomów, medali a także odznaczeń. Dziękujemy Klubowi „Grom” za zaproszenie
i możliwość sprawdzenia swych umiejętności i za miły klimat naszych środowisk, a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.
Mariusz Świeca

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04