Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Bal oficersko-samorządowy

20 września 2014 r. w Leoncinie (powiat nowodworski) odbył się bal oficersko-samorządowy zorganizowany przez Społeczny Komitet Wspierania samorządności „Nasza Gmina – Nasz Powiat” i Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej.

Zespołowi organizacyjnemu przewodniczyła Jolanta Liszkiewicz - wiceprzewodnicząca SKWS „Nasza Gmina – Nasz Powiat”.

Uczestników balu powitali Jolanta Liszkiewicz –wiceprzewodnicząca SKWS   „Nasza Gmina – Nasz Powiat” oraz płk rez. Alfred Kabata – prezes ZG ZOR RP.

Głos zabrali również goście honorowi jakimi byli Krzysztof Kapusta - starosta Powiatu Nowodworskiego i Adam Mirosław Krawczak – wójt Gminy Leoncin.

Następnie rozpoczęła się zabawa.

(k)

Fot. Bolesław Morawski

  • 1
  • 10
  • 11
  • 3